Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Post-bolszevia chce zmienić Białą Podlaską na Czerwoną Podlaską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego urzędnik zajmujący stanowisko naczelnika bierze udział w takich protestach?(...)to tak jakby wice minister poszedł pod sejm itp. protestować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wybrał POLITYKĘ, to oznaczało, że szpital był dla niego trampolina do .... ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TĘPOGŁOWI PISOWCY, CO WY ROBICIE, ZABIERACIE LUDZIOM NADZIEJE NA ZDROWIE NASZYCH DZIECI. NAWET W SZPITALU POLUJĄ NA LUDZI INNEJ OPCJI POLITYCZNEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy lekarz, pielęgniarka itd powinien tak traktować pacjentów jakby sam chciałby być traktowany gdyby był na ich miejscu i tak samo pacjenci personel medyczny gdyby byli na ich miejscu _ "A jak chcecie, aby ludzie wam czynili, czyńcie im tak samo i wy." - Ewangelia Łukasza 6:31 Biblia Warszawska _______ GOOGLE : "amputowana ręka - Wszechmogący Pan Jezus moją radością siłą i mocą w szpitalu i po wypadku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryt, poseł, prywatna praktyka... i jeszcze ordynator szpitala? Kiedy on to ogarnia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziński, zrezygnuj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok 300 osób to tłumy ? Miasto liczy kilkadziesiąt tysięcy . Już nie będą co niektórym robił wstydu i nie podam ile liczy sam personel szpitala. Dalej propaganda
 Takie same tlumy jak sądów bronily po 200-300 osob.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie trole, obrońcy Chodzińskiego, czemu Żaden z was nie był wczoraj na wiecu? Czemu nie stanęliście naprzeciw matek i ich uratowanych dzieci? Strach i wstyd was ogarnął? Czemu nie zabraliście głosu? Piszecie dzisiaj, z za biurek finansowani przez PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle to tam stały, dwóch z płacą za 15 tysięcy, jedna która próbuje wszędzie się pokazać, nie jaka Beata, a a także nijaka Iza, której nikt nigdzie nie chciał wybrać. Kilkadziesiąt osób które tam stały to partyjny, jak ten były kierownik RS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze miał czas na politykę to nie mógł go mieć wystarczającosiostra na leczenie. On mówi, że umiał to godzić. A co miał Haidar powiedzieć, że zaniedbywał oddział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSEŁ nadal ma kierować oddziałem szpitalnym ?? TO CHORE !! JAK POGODZI takie 2 zajęcia ?? To ŻADNE DZIAŁANIE POLITYCZN, tylko ODPOWIEDZIANOŚĆ DYREKTORA !! A t o TEN LEKARZ DZIAŁA POLITYCZNIE , PŁACZĄC, że "odbierają mu jego dziecko " . MANIPULUJE OPINIA PUBLICZNĄ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo . Otóż w bialskim szpitalu jest zatrudnionych ok. 1300 osób . Na tych politycznych jasełkach było 250- 300 osób. Z całej Białej, okolic. Warszawa i koledzy partyjni Haidara zawiedli. W zasadzie nie było nikogo z ław poselskich i senatorskich. Dziękuję , nie mam nic więcej do dodania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to stracił jak ma być jednocześnie posłem i ordynatorem to możliwe? Nie jest normalne fizycznie dzielić stanowisko ordynatora i posła, bo była to fikcja, przecież pensje ma tą samą i jest lekarzem specjalistą dalej, zwolniony nie został. Ma już 68 lat jest na emeryturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma być jednocześnie posłem i ordynatorem to możliwe? Nie jest normalne fizycznie dzielić stanowisko ordynatora i posła, bo była to fikcja, przecież pensje ma tą samą i jest lekarzem specjalistą dalej, zwolniony nie został. Ma już 68 lat jest na emeryturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzban platformerski Litwinik - mimo naganiania, wrzawy medialnej i Jurasa nie zdziałał wiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma być jednocześnie posłem i ordynatorem to możliwe? Nie jest normalne fizycznie dzielić stanowisko ordynatora i posła, bo była to fikcja, przecież pensje ma tą samą i jest lekarzem specjalistą dalej, zwolniony nie został. Ma już 68 lat jest na emeryturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasełka to są z okazji świąt Bożego Narodzenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien ordynator z Lublina był senatorem i wiceministrem.Jakoś nikomu to nie przeszkadzało.Aha może dlatego ,że był z Pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki muzułmanin człowieku ?Co ty piszesz za bzdury. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...